Under Hedlas rehabiliteringsprogram den 16 februari till 6 mars 2026 kan du som närstående till en deltagare ta del av vårt fantastiska erbjudande – med följande innehåll.
Fri logi med helpension på fyrstjärnigt hotell:
- Vi bjuder på kostnadsfritt boende med helpension under hela din vistelse på upp till 20 nätter. Du bor bekvämt på det vackert belägna och fyrstjärniga hotellet Bahía Tropical, i delat dubbelrum tillsammans med den som deltar i rehabiliteringsprogrammet.
- Gratis kom-i-form-program – för både kropp och själ: Som närstående får du dessutom möjlighet att delta i vårt kom-i-form-program – ett treveckorsprogram som förenar träning och meditation på ett sätt som stärker både kropp och sinne.
Programmet leds av erfarna instruktörer och utgår från forskning om rörelse, återhämtning och mental hälsa. Det passar både dig som är nybörjare, dig som vill komma igång med träningen på ett hållbart sätt, och dig som längtar efter mer energi och inre ro.
- Minst tre pass i veckan – lagom för balans och återhämtning
- Guidad tur i Almuñecar
- Träning som ger kraft och stabilitet
- Meditation som sänker stress och ökar fokus
- Gemenskap och motivation i en liten grupp
Efter bara tre veckor märker du skillnaden – i kroppen, i tanken och i känslan. Ingen prestation, bara utveckling.
Early Bird-erbjudandet gäller för programmet den 16 februari till 6 mars. Sista datum för anmälan är 21 december 2025 och observera att antalet platser är begränsade.